Wczytuję dane...

MANICURE TYTANOWY

Manicure tytanowy jako nowa, innowacyjna metoda stylizacji paznokci, charakteryzuje się przede wszystkim o wiele większą trwałością efektu końcowego, odpornym na wszelkie zarysowania, a także odpryski, bez konieczności utwardzania za pomocą lampy. Stanowiąc bezpieczne rozwiązanie dla płytki paznokcia, manicure pudrowy polecany jest w szczególności osobom o słabych paznokciach, potrzebujących o wiele większego nakładu pracy przy ich stylizacji. W związku z coraz to większym zainteresowaniem tej nowatorskiej metody, w wyjątkowej ofercie HappyMani, nie mogło zabraknąć markowych i sprawdzonych produktów, umożliwiających jej wykonanie.

Tytanowy manicure w ofercie HappyMani

Manicure tytanowy jest czymś pomiędzy znaną i chętnie wykonywaną metodą hybrydową a manicure akrylowym. Jako innowacyjny sposób stylizacji, manicure pudrowy nie wymaga użycia lampy LED/UV – specjalny proszek zawierający dwutlenek tytanu aplikuje się bezpośrednio na bazę, utrwalając go następnie przeznaczonym do tego żelem, przyśpieszającym wyschnięcie warstwy proszku. By zagwarantować sobie jak najlepszy efekt oraz trwałość stylizacji, tytanowy manicure powinien być aplikowany przy zastosowaniu sprawdzonych i markowych pudrów. Oferta sklepu HappyMani zawiera najlepsze rozwiązania pod tym względem. Produkty, z którymi bez trudu wykonasz trwały manicure w pudrze.

Trwały manicure pudrowy z HappyMani

Na przygotowane przez nas propozycje, składają się między innymi wysokiej jakości pudry o różnych pojemnościach i tonacjach kolorystycznych, topowych producentów takich jak: Color Club, Gelish, Kiara Sky, Cuccio czy też Entity. Dodatkowo, na asortyment sklepu składają się również gotowe zestawy tytanowe do paznokci dla osób początkujących swoją przygodę z tytanowym manicure, bazy, akcesoria. Jeśli masz pytania odnośnie do prezentowanych niżej produktów, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.